Movies
Ratings
106
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0