Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5