Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Tenchu: Ninja of JusticeRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 5.0