Titles you rated
FrankRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0