Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Steal My HeartRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 4.0