Titles you rated
LIAR GAMERated ★ 4.0
The 3rd HospitalRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5