Series
Ratings
35
Produce 48Rated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.5- Street Man FighterRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 4.0