Titles you rated
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.0
The Baader Meinhof ComplexRated ★ 3.5
Sophie Scholl: The Final DaysRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 3.5