Series
Ratings
323
The ManipulatedRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
UnbelievableRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Elfen LiedRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
American NightmareRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5