Titles you rated
If OnlyRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
PoongsanRated ★ 1.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5