Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.0
Jung_eRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0