Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
SisuRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
A Working ManRated ★ 3.0