Titles you rated
- You Are My DestinyRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
Likeable or NotRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0