Titles you rated
MissingRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The CommuneRated ★ 3.5
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 1.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The First Amendment of KoreaRated ★ 2.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The Mafia, The SalesmanRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 3.0