Series
Ratings
71
Hur JunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0