Titles you rated
Shadows in the PalaceRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Shadowless SwordRated ★ 2.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Hart's WarRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 3.0
Rain FallRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0
ArdorRated ★ 2.5
Daddy Long LegsRated ★ 2.5- Gangster LessonsRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Blossom AgainRated ★ 3.0
Take the Money and RunRated ★ 3.0
1911Rated ★ 2.0
PaycheckRated ★ 3.0