Movies
Ratings
295
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.5