Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5