Titles you rated
A Love To KillRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
ResetRated ★ 1.0- BossRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
HwajungRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5