Movies
Ratings
17
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0