Titles you rated
Orphan: First KillRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
@Suicide RoomRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
A Whisker AwayRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0