Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0