Titles you rated
BL MetamorphosisRated ★ 4.0- Koi wa HikariRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
EgoistRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
And So The Baton Is PassedRated ★ 2.0
Love at First SightRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Where Hands TouchRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
PearlRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.0