Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0- 소주 랩소디Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
YouRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Geek GirlRated ★ 1.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.0
Maxton Hall - The World Between UsRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0