Series
Ratings
20
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0