Titles you rated
Top GunRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0