Titles you rated
Bloody TieRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0