Series
Ratings
20 The Greatest LoveRated ★ 4.0 The Greatest LoveRated ★ 4.0
 Good DoctorRated ★ 4.5 Good DoctorRated ★ 4.5
 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
 She Was PrettyRated ★ 4.5 She Was PrettyRated ★ 4.5
 PunchRated ★ 4.0 PunchRated ★ 4.0
 The ProducersRated ★ 5.0 The ProducersRated ★ 5.0
 Worlds WithinRated ★ 5.0 Worlds WithinRated ★ 5.0
 All InRated ★ 4.5 All InRated ★ 4.5
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
 Bad GuysRated ★ 4.5 Bad GuysRated ★ 4.5
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 Queen of HousewivesRated ★ 4.0 Queen of HousewivesRated ★ 4.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
 Tears of the DragonRated ★ 5.0 Tears of the DragonRated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 2.5
 Oh My GhostRated ★ 5.0 Oh My GhostRated ★ 5.0