Titles you rated
From Five To NineRated ★ 0.5
SwitchedRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5