Movies
Ratings
218
King KongRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Saw 3DRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Enemies In-LawRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0