Titles you rated
JumongRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0