Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0
HyakuemuRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5- Only God Knows EverythingRated ★ 1.5
Helter SkelterRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 5.0