Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
Godfather of Harlem Season 4Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Queen of VillainsRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Master of the HouseRated ★ 3.5
Risqué Business: JapanRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Godfather of Harlem Season 3Rated ★ 3.5
Godfather of HarlemRated ★ 3.5
Godfather of HarlemRated ★ 4.0