Movies
Ratings
453
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
AmbulanceRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0