Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
ShowdownRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0