Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Just Like HeavenRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Fantasia 2000Rated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5