Series
Ratings
54
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0- BossRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0