Movies
Ratings
666
1917Rated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 1.5