Movies
Ratings
15
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0