Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5