Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5