Titles you rated
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 0.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0