Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 2.5- WishRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5