Titles you rated
Madame BovaryRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Written on the WindRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.5
Brief EncounterRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 5.0
Bonjour TristesseRated ★ 3.5
CharadeRated ★ 5.0
RebeccaRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The StudentRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 2.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 4.5
Imitation of LifeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0