Titles you rated
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
 BallerinaRated ★ 3.5 BallerinaRated ★ 3.5
 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.5
 Now You See Me 2Rated ★ 3.0 Now You See Me 2Rated ★ 3.0
 WickedRated ★ 4.5 WickedRated ★ 4.5
 InfernoRated ★ 3.0 InfernoRated ★ 3.0
 The Night OwlRated ★ 4.0 The Night OwlRated ★ 4.0
 Alien: RomulusRated ★ 3.5 Alien: RomulusRated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
 eXistenZRated ★ 3.0 eXistenZRated ★ 3.0
 SuspiriaRated ★ 3.5 SuspiriaRated ★ 3.5
 ArmageddonRated ★ 3.5 ArmageddonRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
 Jurassic World: DominionRated ★ 3.0 Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
 The PlatformRated ★ 3.5 The PlatformRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.5 KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
 Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.0 Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.0
 Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5 Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5
 As Above, So BelowRated ★ 2.5 As Above, So BelowRated ★ 2.5