Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.0
When I Turned NineRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 1.0
Coyote UglyRated ★ 1.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
The Happy LifeRated ★ 1.5
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 1.0
InkheartRated ★ 2.0
The PacifierRated ★ 3.0
The Last StandRated ★ 2.0
The Last ExorcismRated ★ 2.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 0.5
The Quiz Show ScandalRated ★ 1.0