Series
Ratings
104
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0- Alien SamRated ★ 3.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
UnforgettableRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.0- Super RookieRated ★ 2.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Do No HarmRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
MediumRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 1.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0