Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 0.5
TrollsRated ★ 2.5
AlphaGoRated ★ 5.0
ElfRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
Miss AmericanaRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
The Light Between OceansRated ★ 3.0
TullyRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.5
Taylor Swift: Reputation Stadium TourRated ★ 5.0