Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5