Series
Ratings
16
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Vampire FlowerRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0